Veicot pasūtījumu Aleksandra Apavi Jūs piekrītat pasūtījuma apmaksas, piegādes un preces atgriešanas noteikumiem.

Tā kā preču piegāde ar kurjeru notiek darba laikā (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00), lūdzam Jūs norādīt tādu piegādes adresi, kur Jūs varat saņemt preci darba dienas laikā, piemēram, darba vietā, mājās vai citur. Adreses maiņas vai atkārtotas piegādes gadījumā, Jums tiks piestādīts rēķins par papildus piegādes izmaksām.

Aleksandra Apavi apstiprina, ka Jūsu sniegtā personīgā informācija, tiks izmantota tikai pasūtījuma un piegādes veikšanas nolūkos.

Papildus informācijai lūdzam zvanīt pa telefonu +371 25714351 (darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00) vai rakstiet info@aleksandraapavi.lv

Pēc pasūtījuma veikšanas Aleksandra Apavi mājaslapā,

Jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprinās Jūsu pasūtījumu. Kā arī, sekojot e-pasta norādēm, varēsiet izsekot sava pasūtījuma statusam (saņemts, tiek apstrādāts, pabeigts).

Izvēloties piegādi ar kurjeru, piegādes dienā kurjerdienesta pārstāvis precizēs piegādes laiku.

Izvēloties piegādi uz pakomātu, saņemsiet sms un e-pastu no Venipak, Omniva tiklīdz Jūsu pasūtījums atradīsies Jūsu izvēlētajā pakomāta aparātā. Jautājumu vai informācijas precizēšanas gadījumā ar Jums sazināsies Aleksandra Apavi pārstāvis, zvanot uz norādīto kontakttālruni.

Kopā ar pirkumu Jūs saņemsiet:

pirkumu apstiprinošu pavadzīmi – rēķinu 3 eksemplāros. Vienu eksemplāru Jūs, pasūtījuma saņemšanas brīdī, parakstiet un atdodiet kurjeram, pārējos eksemplārus saglabājiet pie sevis.

pasūtīto preču lietošanas instrukciju, kas ir jāievēro, lai saglabātu Latvijas Republikas normatīvajos aktos regulējamās garantijas darbību.

Preces atgriešana/maiņa/garantija:

Ja Aleksandra Apavi pasūtītā prece Jums neder vai nepatīk, Jūs to varat atgriezt atpakaļ vai samainīt 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas. Preci var agriezt atpakaļ kopā ar pavadzīmi un iesniegumu par preces atgriešanas iemeslu.

Pakomāts:

Klienta atgrieztās preces tiek nogādātas pie Preču pārdevēja, kur tiek izvērtēti sekojoši nosacījumi:

Atgrieztā prece nedrīkst būt lietota (valkāta), tai jābūt ar visām etiķetēm un oriģinālā iepakojumā,

Precei jābūt iepakotai tā, lai tā netiktu bojāta. Apavu kastei jābūt iepakotai jebkuru plastmasas iepakojumā,

Ievēro! Uz apavu kastes, kura nav iepakota plastmasas iepakojumā, atgriešanas adresi un ne ko citu līmēt nedrīkst,

Ja Preču pārdevējs konstatē, ka Klients ir lietojis preci un tā vairs nav 100% pārdošanas stāvoklī un izskatā, tad nauda netiks atgriezta. Ja nosacījumi tika ievēroti, tad Preču pārdevēja pienākums ir nekavējoties, ne vēlāk kā 30 dienu laikā no patērētāja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksāt patērētājam to naudas summu, kura par preci, lietu vai pakalpojumu samaksāta līdz līguma izbeigšanas brīdim. Ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs neatmaksāt patērētājam tā samaksāto naudas summu par preci vai lietu, kamēr patērētājs nav atdevis preci vai lietu vai arī nav iesniedzis preces vai lietas atdošanu vai nosūtīšanu apstiprinošus dokumentus.

Sūtījuma Svars (Kg) < 2 3 - 5 6 - 10 11 - 20 21 - 30 31 - 50 51 - 75
Piegādes Cena (EUR) 4,00 4,50 5,00 5,50 6,00 7,00 11,00

 

Preču atgriešanas iesniegumi:

iesniegums preču apmaiņa pret citu izmēru,

iesniegums naudas atgriešanai,

Jūs saņemsiet naudu 7 darba dienas laikā pēc preču saņemšanas mūsu noliktavā (izņemot maksu par preces piegādi). Preces atpakaļ nodošanas izdevumi – pasta, kurjera vai transporta – ir jānomaksā Jums pašam.

Interneta veikalā iegādātajiem apaviem ir 2 gadu garantija. Ja Jūs konstatējat bojājumu, lūdzam neveikt pašrocīgus labojumus vai turpināt tos lietot, bet atgriezt tos. Mēs izskatīsim problēmu un vienosimies par Jums izdevīgāko situācijas risinājumu. Prece netiek mainīta un labota, ja bojājumi radušies, neievērojot lietošanas instrukcijas un noteikumus.

Atcerieties, ka akciju vai kuponu atlaides parasti nesummējas.

Atsevišķos gadījumos akciju un kuponu darbības laikā var tikt atcelta bezmaksas piegāde.

Atceries!

Aleksandra Apavi internetā pasūtīto apavu garantija atbilst Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Lūdzu saglabājiet pirkumu apliecinošu dokumentu.

Pasūtot preces, Jūs piekrītat preču pasūtīšanas, apmaksas, piegādes un atpakaļ atdošanas noteikumiem.

Pasūtot preci un izvēloties piegādi ar kurjerpastu un iespēju norēķināties skaidrā naudā pirkuma saņemšanas brīdī, atceļot pasūtījumu 3 reizes, nākamie pasūtījumi Jums būs pieejami tikai ar priekšapmaksu.

Vēlam veiksmīgu iepirkšanos Aleksandra Apavi interneta veikalā!