Ja nopirktā prece Aleksandra Apavi internetveikalā Jums neder izmēra, krāsas vai modeļa dēļ, Jūs to varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas.

UPD: Sakarā ar ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 izplatību – preču atgriešanas termiņš tiek pagarināts līdz 30 dienām

Lūdzu, aizpildiet preces atgriešanas veidlapu 30 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas. Atgriešanas veidlapa ir ielikta Jūsu pasūtījumā. Jūs varat lejupielādēt veidlapu arī elektroniskā veidā šeit.

Aizpildītu veidlapu kopā ar preci atnesiet uz jebkuru no mūsu Aleksandra Apavi veikaliem, vai atsūtiet sūtījuma veidā uz adresi SIA „2JS”, Ganību dambis 17A, Rīga, LV-1045.

Svarīgi: Jūs varat atgriezt preci tikai:

ja prece nav lietota

ir saglabāts ārējais izskats un patēriņa īpašības

ir saglabāts tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums

Sūtot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – rēķins.

Izdevumus, kas ir saistīti ar preču atgriešanu, apmaksā klients.

Naudas līdzekļi par atgriezto preci tiek ieskaitīti klienta bankas kontā (kurš atbilst maksājuma kartei, ar kuru tika veikts maksājums) 8-10 dienu laikā no preces atgriešanas apstiprinājuma brīža e-pastā, atkarībā no klienta bankas politikas, bet ne vēlāk par 30 dienām kopš preces saņemšanas brīža SIA „2JS” noliktavā.

Interneta veikalā iegādātajiem apaviem prasījuma pieteikuma laiks ir 2 gadi. Ja Jūs konstatējat kāda defektu, neturpiniet valkāšanu, bet nekavējoties piesakiet pretenziju jebkurā mūsu veikalā Aleksandra Apavi. Atnestajiem apaviem jābūt tīriem! Prece netiek mainīta vai labota, ja bojājumi radušies, neievērojot lietošanas instrukcijas un noteikumus.

 

Preces apmaiņa:

E-VEIKALĀ NOPIRKTO PREČU ATGRIEŠANA PATĒRĒTĀJU TIESĪBU IETVAROS

Aleksandra Aapavi internetveikala pircējs, saskaņā ar 1999. gada 18. marta pieņemto likumu „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” (27. pants), ir tiesīgs izvirzīt pretenzijas par preces neatbilstību 2 gadu laikā no preces iegādes dienas.

Pircēja pretenzijas uzskatāmas par nepamatotām attiecībā uz:

Nodilušām pazolēm

Izņemamām iekšzolēm

Noberzto krāsojumu

Samirkušiem apaviem

Nodilušiem papēžu pasitņiem

Apavu auklām un citām nomaināmām detaļām, kā arī izmantojamai apavos bižutērijai: sprādzēm, akmentiņiem, ķēdītēm

Mehāniskiem bojājumiem

Apavos ar mīkstu kapes daļu (apavos nav ievietota kape, kura kalpotu par kapes daļas formas saglabāšanu apavu valkāšanas laikā) valkāšanas laikā var rasties kapes daļas deformācija, kas nav ražošanas defekts.

Apavi ar zoli, kura pilnīgi nepārklāj pēdas apakšdaļas laukumu (modes tendences diktē, lai zole būtu maksimāli neredzamā) jāvalkā saudzējoši, tie regulāri jākopj, lai samazinātu berzi starp ietvi un virsādu. Apavu izmēram jāatbilst valkātāja pēdas izmēram. Virsādas nodilumi, kas rodas apavu valkāšanas laikā netiks uzskatīti par ražošanas defektiem.

Apavi ar dalītu zoli (daļa virsādas izvietota uz virsmas, kas domāta saskarsmei ar ietvi) jāvalkā saudzējošā režīmā, jāizvairās no nelīdzenas ietves virsmas (grants), mitruma. Apavu virsādas nodiluma vietas regulāri jākopj ar virsādas kopšanas līdzekļiem, lai samazinātu berzi starp ietvi un virsādu. Virsādas nodilumi, kas rodas apavu valkāšanas laikā netiks uzskatīti par ražošanas defektiem.

Preces atgriešanas kārtība patērētāju tiesību ietvaros:

1. Lūdzu izdrukājiet un aizpildiet iesnieguma veidlapu (lejupielādējiet šeit)

2. Pievienojiet dokumentu, kas apliecina pirkumu (rēķins vai pavadzīme)

3. Atnesiet preci ar visiem nepieciešamiem dokumentiem uz jebkuru mūsu veikalu vai sūtiet uz adresi SIA „2JS”, Ganību dambis 17A, Rīga, LV-1045